Gotowi? Start! Rozpoczynamy funkcjonowanie blogu drupalowego!

0 Komentarze

Gotowi? Start! Rozpoczynamy funkcjonowanie blogu drupalowego!

Początki są zazwyczaj trudne, ale kiedyś trzeba było rozpocząć. Pomysł na ten serwis rodził się przez ostatnie miesiące i dzisiejszego dnia rozpoczynamy działanie serwisu DrupalCms Blog.

Skąd pomysł na ten serwis?

Pomysł wziął się z braku solidnego serwisu  na polskim rynku dotyczącym zagadnień Drupalowych. Jest kilka serwisów o tej tematyce, ale poziom ich pozostawia wiele do życzenia.

Serwis ten w pierwszej kolejności ma na celu szerzyć wiedzę o cms Drupal wśród ludzi z branży technologii internetowych, w drugiej kolejności chcemy pokazać ludziom, którzy chcą posiadać stronę internetową, że drupal to świetne rozwiązanie i na końcu chcielibyśmy przedstawiać ciekawe informacje z branży internetowej począwszy od e-commerce przez rozwiązania mobilne, a kończąc na zagadnieniach związanych z SEO. Chcielibyśmy także w najbliższym czasie przygotować kurs drupala z podziałem na stopień zaawansowania.

Mamy nadzieje, że serwis przypadnie wam do gustu. Swoje opinie możecie wyrażać w komentarzach lub pisać do nas na email lub skorzystać z formularza kontaktowego. Czekamy także na wasze propozycje tematów na blogu, ale także jeśli macie ochotę i czas na wasze teksty, które z chęcią zamieścimy na łamach naszego bloga.

Kategorie: 

0 Komentarze

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.